شرکت ما این افتخار را دارد مشتریان را در زمینه تبلیغات نوین یاری کند و طبق درخواست مشتریان قدیمی سیستم تبلیغات مدرن را در حیطه کاری خود قرار دهد.

ما این افتخار را داریم با کادری مجرب در زمینه تجارت و مهندسی الکترونیک بهترین کیفیت و قیمت در زمینه تبلیغات مدرن را به مشتریان خود ارایه دهیم یکی از تبلیغات مدرن در امر مشتری یابی تابلوروان و تلوزیون شهری می باشد.

تابلوروان به صورت تک رنگ و تلوزیون شهری به صورت فول کالر می باشد.

کیفیت تابلوروان ها و تلوزیون شهری به مواد مصرفی در آن بستگی دارد.مثلا منبع تغذیه/نوع قاب(فرم)/نوع ال ای دی/نوع درایور/وحتی نوع سیم و سیم کشی.

منبع تغذیه:معمولا منبع تغذیه 5ولت 20 آمپر به کار میرود که این خود در بازار در انواع مختلف کیفیت وجود دارد،

و با برندهای مختلف در بازار مرسوم است.ولی این برند در بازار به صورت تقلبی هم وجود دارد،یکی از برندها به نام LC در بازار شناخته شده و از مرغوبیت مناسبی برخوردار است،متاسفانه مارک LC بصورت تقلبی هم یافت میشود.فرق بین اصل و تقلبی بودنش در این است که مارک LC اصل به صورت پرسی هک شده در پشت منبع تغذیه،ولی LC تقلبی به صورت حکاکی در پشت منبع تغذیه هک شده که یک خریدار معمولی اصلا متوجه اصل و تقلبی بودن نمی شود.

نوع قاب تابلوروان:قاب هایی که برای تابلوروان استفاده می شود به صورت دست ساز یا CNC می باشد.نقش قاب برای تابلوروان این است که هم یک چهارچوب برای تابلوروان محسوب میشود و هم نقش آب بند کردن تابلوروان را دارد.یکی از مواردی که هنگام خرید قاب تابلوروان باید به آن توجه کرد این است که باید به آب بند کردن ماژول ها توسط قاب در تابلوروان توجه کنید.یکی از مواردی که باعث خراب شدن LEDها میشود آب خوردگی به پشت ماژول ها است که حتما باید رعایت شود.

نوع LED:LEDهایی که در تابلوروان به کار میرود در یک پک جمع و در فاصله های مختلف چیده شده اند یک بلوک را تشکیل میدهند.این بلوک در بازار ماژول تابلوروان نام دارد.معمولا چیپ های LEDدر تایوان تولید می شود.اندازه چیپ ه به صورت6mil mil48mil 10mil به بازار عرضه میشود.

معمولا نورها ی قرمز در بازار مورد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.چون هم چشم بیننده هنگام نگاه کردن به تابلوروان اذیت نمی شود و هم قیمت مناسب دارد.

اگر بخواهیم نوع LED را از لحاظ کیفیت مقایسه کنیم:سبز/زرد/قرمز/آبی/سفید/می باشد این مقایسه طی تجربه های کاری بدست آمده است.

درایور یا کارت راه انداز تابلوروان:این کارت ها در انواع مختلف و نسبت به اندازه و نوع ماژول ها در بازار وجود دارد که معمولا 2ردیف و 4 ردیف و 8 ردیف و … می باشد.

یکی از مواردی که باید به آن در خرید آن توجه کنید فایل های video & Image را قبول کند،و نوع میکرو کنترولر آن به روز باشد مثل ARM or PIC که بیشتر کارتها این IC را دارند.بعضی از عمکاران عزیز از IC های ATMEGA استفاده می کنند که احتمال نویز پذیری بالای دارند که بعد از مدتی کارکرد باعث خرابی تابلو می شوند.

نوع سیم:چون در این تابلو ها ولتاژ کاری پایین است ولی با جریان بالای کار میکنند.باید سیم استفاده شده از نوع مرغوب و ضخیم استفاده شود و حتی به طریقه سیم کشی توجه کرد که بعد از مدتی کارکرد تابلو باعث سوختن سیم نشود،معمولا از سیم نمره 1.5 به بالا استفاده می شود تا جریان عبوری بیشتری تحمل کند.